Listwy karniszowe Creativa

Listwy karniszowe to bardzo wygodne rozwiązanie w zakresie wykończenia wnętrz. Pozwala w prosty sposób zasłonić szynę karniszową, dzięki czemu uzyskuje się efekt tkaniny-wodospadu, ponieważ widać opadający materiał, którego początek jest niewidoczny. To obecnie lubiany trend, szeroko wykorzystywany przez architektów wnętrz – szczególnie w przypadku przestrzeni urządzonych w nowoczesnym stylu. Produkty marki Creativa wyróżniają się jakością i prostotą montażu, a także możliwością pomalowania na dowolny kolor.
Listwy karniszowe Creativa - oferta

Listwy karniszowe Creativa - najlepsze modele

Spośród różnorodnej oferty marki Creativa, szczególną popularnością cieszą się modele LK-01, LK-02 oraz LK-03. Różnią się między sobą przede wszystkim wysokością. Mają minimalistyczne wzornictwo, dzięki czemu wpasują się we wnętrza nowoczesne lub klasyczne. Często są montowane w towarzystwie paska LED, ponieważ producent wyposażył je w technologię Light Blocker, która zapobiega przebijaniu światła podczas stosowania tego rodzaju oświetlenia. Wszystkie wymienione wyżej modele są zagruntowane, dlatego można je od razu pomalować według własnego uznania.

Listwy karniszowe Creativa - ceny i opinie

Mimo swojej jakości i mnogości zastosowań, listwy karniszowe marki Creativa posiadają stosunkowo niską cenę. Co więcej, są również lekkie i jednocześnie wytrzymałe (wykonano je z poliuretanu), co potwierdzić mogą opinie zadowolonych użytkowników. Dzięki temu akcesorium będzie stabilnie się trzymało i będzie przez długi czas spełniać swoje zadanie. Fachowcy podkreślają także, że produkty tej marki są proste w montażu. Z tego powodu stały się jednym z lepszych rozwiązań w zakresie okrywania szyn karniszowych.

Creativa LK-03 - jakie wybrać i gdzie kupić?

Listwy karniszowe LK-03 to uniwersalne akcesoria stosowane w wykończeniu wnętrz, które powinny zostać dobrane względem posiadanego okna oraz szerokości karnisza. Uznaje się, że powinny być odrobinę szersze od szyny. Warto dodać, że w przypadku łączenia sztukaterii, dobrze jest kupić klej do łączeń tej samej firmy. Wspomniane już listwy od firmy Creativa o numerze LK-03 są dostępne na efekciarnia.pl w atrakcyjnej cenie. Sklep oferuje profesjonalne zapakowanie towaru oraz oryginalny towar, który świetnie się sprawdzi w swojej roli.